top of page
strona www.jpg

Proces projektowy

Gabinet dizajn.94 projektowanie wnętrz

01

Poznajmy się

Każdy projekt rozpoczynamy od skrupulatnego poznania potrzeb i wymagań Klienta. Aby ułatwić naszym Klientom sprecyzowanie oczekiwań wykorzystujemy autorską ankietę projektową, która porusza zagadnienia dotyczące stylistyki i funkcjonalności. Ponad to wspólnie omawiamy inspiracje oraz założenia budżetowe, tak by realizacja projektu była zaplanowana od A do Z. 

02

Układ funkcjonalny

Kolejnym etapem jest przygotowanie 2-3 propozycji planów funkcjonalnych w postaci rzutów z wymiarami i opisami. Układy obrazują omówione wcześniej założenia projektowe i perfekcyjnie zaplanowaną przestrzeń - rozmieszczenie mebli, sprzętów oraz ogólny zamysł koncepcji. Z każdego wnętrza wydobywamy jak największy potencjał. 

układ funkcjonalny dizajn.94 projektowanie wnętrz
wizualizacja Dizajn.94 projektowanie wnętrz

03

Wizualizacje

Zdecydowanie jest to ulubiony etap Klientów. Podczas tworzenia wizualizacji wnętrz pokłady naszej kreatywności pracują na najwyższych obrotach. W rezultacie Klient otrzymuje fotorealistyczną wizję wnętrza, która została wypracowana na podstawie dwóch poprzednich etapów. Etap najbardziej pracochłonny, ale jakże satysfakcjonujący! 

04

Dokumentacja techniczna

Finalizującym etapem procesu projektowego jest stworzenie rysunków wykonawczych dla fachowców z branży budowlanej i stolarskiej oraz przygotowanie szczegółowej listy wyposażenia. Kompletna dokumentacja pozwala odwzorować wypracowany projekt w realnym wnętrzu. Oczywiście nie pomijamy przyjemnych spotkań, na których przedstawiamy Klientom propozycje materiałów wnętrzarskich :) 

Dokumentacja techniczna Dizajn.94 projektowanie wnętrz
bottom of page