top of page
Dizajn94_36_Razem.jpg

Zespół

Poznajcie osoby, które stoją za Waszymi projektami. 

Agata Janik Dizaj.94 Projektowanie wnętrz

Agata Janik

Główna projektantka / Właścicielka

Projektantka wnętrz z powołania. Zauroczona w szeroko pojętym designie oraz funkcjonalnych rozwiązaniach. Wykształciła się na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Czynnie pracująca projektantka od 7 lat, a od 2020 roku właścicielka studia dizajn.94. Swój perfekcjonizm nie tylko odzwierciedla w projektach wnętrz, ale również w pracy z Klientem. Detalistka i miłośniczka nieszablonowych rozwiązań, które sprawiają, że wnętrze staje się wyjątkowe i idealnie dopasowane do potrzeb domownika. Prywatnie pasjonatka mody oraz podróży.

Sabina Znachowska

Projektantka wnętrz

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Doświadczenie zdobywała w wielu krakowskich pracowniach. Projektant wnętrz w dizajn.94 od 2020 roku. Pasjonatka pięknych wnętrz oraz praktycznych rozwiązań. W projektach stawia na funkcjonalność, spójność i harmonię, która odpowiada charakterowi klienta. Do każdego projektu podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i fascynacją. Wierzy, że dobrze zaprojektowane wnętrze pozwala poprawić komfort życia. Prywatnie dumna właścicielka humorzastego kota i zwolenniczka górskich wycieczek.

Sabina Znachowska Dizaj.94 Projektowanie wnętrz
Barbara Berniak-Noga Dizaj.94 Projektowanie wnętrz

Barbara Berniak-Noga

Projektantka wnętrz

Ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Sukcesywnie udoskonalała swoje umiejętności pracując w wielu krakowskich pracowniach. Wielbicielka minimalistycznych wnętrz, w których funkcjonalność gra pierwsze skrzypce. Specjalizuje się w tworzeniu dokumentacji technicznych. Jej mocną stroną jest projektowanie nietuzinkowych rozwiązań meblowych, które uefektywniają użytkowanie wnętrza. Ponadto pasjonatka nowoczesnego cukiernictwa, fotografii i szczęśliwa mama dwójki dzieci.

bottom of page