top of page
02_sypialniawwww2.jpg

Projekt wnętrza

33.jpg

01

Projekt wnętrza

Naszą wiodącą usługą jest kompleksowe projektowanie wnętrz. Składa się ona z wielu elementów - począwszy od inwentaryzacji pomieszczenia, aż po nadzór prac wykończeniowych. Zakres projektu jest dopasowywany do Twoich  indywidualnych potrzeb, tak by współpraca z naszym zespołem dawała najwyższy poziom satysfakcji.

 

Cenimy indywidualne podejście do Klienta - tworzymy projekty uwzględniające preferowaną stylistykę, rysunki wykonawcze nie pozostawiające żadnych wątpliwości, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne oraz autorskie projekty mebli - wszystko w oparciu o Twój budżet. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego Klienta

02

Kompleksowy zakres projektu

-> Inwentaryzacja inwestycji 

-> Układy funkcjonalne 

-> Fotorealistyczne wizualizacje 

-> Konsultacje 

-> Szczegółowe rysunki wykonawcze 

-> Projekt mebli na wymiar 

-> Specyfikacja materiałowa mebli 

-> Lista wyposażenia

-> Spotkania w salonach wnętrzarskich 

-> Udostępnianie kodów rabatowych 

-> Polecenie zaufanych wykonawców

-> Wizyty na budowie 

-> Stały kontakt z wykonawcami 

2.jpg
1_sypialnia.jpg

03

Wycena

Wnętrza wyceniamy indywidualnie, gdyż nie praktykujemy wycen w oparciu o jednakową stawkę za m2 dla wszystkich pomieszczeń. Wpływ na cenę ma wiele czynników - m.in. metraż, ilość pomieszczeń czy układ wnętrza. Staramy się skrupulatnie dopasowywać indywidualną stawkę za m2 do danego typu wnętrza, uwzględniając nakład pracy i poświęcony czas.

Jeśli jesteś zainteresowany/na otrzymaniem oferty, prosimy o przesłanie wiadomości mailowej z następującymi informacjami:

-> Rzut wraz z metrażem (stan surowy)

-> Zdjęcia wraz z orientacyjnym metrażem (do remontu)

-> Lokalizacja inwestycji

->Planowany termin rozpoczęcia prac wykończeniowych

Pamiętaj, że wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. W odpowiedzi na Twoje zapytanie ofertowe otrzymasz szczegółową ofertę przedstawiającą - zakres projektu, wycenę oraz harmonogram płatności. 

bottom of page